"Vše z toho, co jsme, vzniká s našimi myšlenkami. Myšlenkami tvoříme svět." Buddha

Koučink

V rámci své koučovací praxe nabízím dvě varianty

Reference

"Štěpán je moc fajn. Velmi přátelský, otevřený, komunikativní. Sdílí vlastní zkušenosti, jde vidět, že toho má za sebou hodně a že ví o čem mluví. Doporučuji" (Libor V., Praha, Kurz Naucmese.cz)

"Od Štěpána jsem získal nový pohled a umožnil mi opět získat kontrolu nad ději ve mém životě. Někdy stačí málo, abychom se vrátili k tomu co je pro nás důležité a za to vděčím našim setkáním. Tohoto kouče vřele doporučuji."
(Jan K. Plzeň)

"Sympatický muž, plný zkušeností z cestování, ochotný poradit, odpovědět individuálně i po kurzu" (Pavel P., Praha, Kurz Naucmese.cz )

"Děkuji panu Pastulovi za pomoc v mém obtížném období. Jho empatie a znalosti v oblasti koučinku mi pomohli opět dát svému životu jasný směr." (Lenka M., Plzeň)

"Již jsem s panem Pastulou pobýval na programech na několika kontinentech(Indie, Uganda) a pokaždé mi to posune zase o kus dále. Díky uza to a těším se na další společnou koučovací Cestu." (Pavel S. Praha)

"Setkání s tímto koučem bylo velice zajímavé a děkuji panu Pastulovi za jeho čas a schopnost provést člověka místy naší mysli.(Lucie D., Praha)

"Zcestovalý a vlastními zkušenostmi "prolezlý" člověk. Bylo fajn ho poslouchat a nechat se inspirovat k hledání vlastní cesty nalezení přítomného okamžiku." (Michala B., Praha, kurz Naucmese.cz)

"Pobyt v Himálajích jsem absolvovala, protože jsem od cesty chtěla něco víc než jen chození po památkách a zároveň jsem cítila, že potřebuji ve svém životě změnu, ale nevím, jak k ní dospět. A také jsem se bála jet sama. Pak mi jeden známý doporučil Štěpána. Vydali jsme se na cestu v malé skupině lidí, kde jsme pracovali ve skupinách, ale našel se čas i na individuální koučink. Naučila jsem se spoustu nových věcí, např. dechová cvičení, která stále využívám při zvládání stresu. A po návratu mi Štěpán dál pomohl k vytoužené změně, na které stále pracuji a blížím se do zdárného konce." (Jana N. Praha)

"Konzultace se Štěpánem Pastulou mi pomohla posunout se z dlouholetého přešlapování na místě co se týká nespokojenosti v práci a ve vztahu s bývalým partnerem - cizincem, který trval 6 let, z toho polovinu na dálku a nikam se neposouval. Situace a očekávání okolí mě ubíjely víc a víc.
Díky Štěpánovi jsem našla jasný cíl a směr, který jsem do té doby sama marně hledala. Vztah jsem ukončila, práci změnila a s ní i způsob uvažování např. tak, že se snažím soustředit na přítomnost a myslet pozitivně. Vše se začalo pomalu obracet k lepšímu a cítím se spokojeně a šťastně.
Štěpán Pastula je skvělý, profesionální a motivující kouč, který dává naději, dokáže se vcítit do situace klienta a pomůže stanovit životní cíle a kroky k jejich dosažení." (Katka P. Brno)

"Štěpán je velmi inspirativní člověk a skvělý lektor. Má spoustu zkušeností a znalostí, které s radostí sdílí a upřímně chce ostatním pomoci." (Jana P., Praha, kurz Naucmese.cz)

"Štěpán Pastula je člověk s přehledem a odborně je na tom velice dobře" (Vojtěch H., Písek, kurz Naucmese.cz)


Další naleznete zde.