Kontakt

Těším se na spolupráci s Vámi

Štěpán Pastula

Anny Letenské 34/7, Praha - Vinohrady

+420 606 89 65 48

stepan@stepas.cz

www.vostudas.blogspot.cz

IČO: 02259486


Svět je Vaším zrcadlem! Pohlédněte do něj.


Otázky a odpovědi

Zde si můžete přečíst odpovědi na některé z často kladených otázek.

Jaký je rozdíl mezi koučinkem a psychoterapií?
Základní rozdíl je v zaměření Vaší pozornosti. Psychoterapie pracuje převážně s minulostí (trauma) a jejím dopadem na přítomnost. Zjednodušeně procházíte tím, čím jste si již prošli, a vyrovnáváte se s tím.

Koučink se zaměřuje na budoucnost (cíl) a pracuje s aktuálními podmínkami. Hledáme motivaci pro Váš cíl a způsob, jak jej dosáhnout.

Kouč mi řekne, co mám dělat, a vyřeší tedy můj problém?
Kouč Vám naslouchá a klade cílené otázky, na které si hledá klient odpovědi sám. Pokud by kouč předal své zkušenosti a vkládal do koučinku svá rozhodnutí, pak by se nejednalo o koučink, ale o mentoring. Cílem koučinku je, aby klient na základě vlastních zkušeností, stavu situace a rozhodnutí došel k vlastnímu řešení. Kouč je zde proto, aby držel směr, pomáhal překonat překážky a kráčel vedle Vás na cestě k cíli. V případě přání klienta je možné poskytnout mimo koučink také zpětnou vazbu a doporučení.

Co je součástí průvodcování na cestě a incentivní turistiky?

V rámci těchto programů je v ceně několik informačních a přípravných setkání, při nichž projdeme všechny potřebné kroky před odjezdem (očkování, výbava, příprava, na co si dát pozor apod.). Je možné se účastnit přípravného víkendu, který je postaven zážitkovou formou se zaměřením na stmelení skupiny, přípravu, krizové situace a u konkrétní cílové  destinace též na specifické činnosti s daným krajem spojené. Navíc si klient může dokoupit zvýhodněné koučovací hodiny, které využije předem nebo po návratu. Program cest je popsán u konkrétních akcí. 

Jak velké skupiny vozíte?

Velikost skupiny přizpůsobuji zaměření, náročnosti, destinaci a přání klienta. Ideálně vyjíždíme ve skupině mezi 8-16 osob. V případě skupiny nad 10 osob přibírám pomocného průvodce z řad partnerů, se kterými dlouhodobě spolupracuji a vzájemně se dobře známe.

Jak je to s placením jednotlivých programů?

Platba je u každého programu individuáně nastavena. Zpravidla k platbě dochází převodem na účet na základě vystavené faktury na konkrétní službu. U zahraničních cest a větších projektů, které vyžadují předchozí přípravu a investici, je požadována platba zálohy předem. Pro bližší informace ke konkrétním případům mě prosím kontaktujte.
Kontakt

Napište mi

Napište Vaší zprávu, dotaz nebo požadavek. Děkuji.