Akce a nabízené přednášky

Akce

Plzeň

  • Cestovatelský festival Letem světem -V rámci festivalu Letem světem v Plzni 6-7.11.2020 proběhnou zajímavé přednášky a kurzy. Pro více informací  navštivte web festivalu.

  • Pravidelné setkávání se zaměřením na praktikování Mindfulness (Pro bližší informace o termínu kontaktujte)

  • Pravidelné setkávání se zaměřením na Cestu zvuku - využité zvuků, hudby a technik relaxace k vlastní psychohygieně,odbourání stresu a napětí.(Pro bližší informace o termínu kontaktujte)

Praha

(Setkání probíhají v letních měsících ve Stromovce, při nepřízni počasí na Anně Letenské 7)

  • Pravidelné setkávání se zaměřením na praktikování Mindfulness (Pro bližší informace o termínu kontaktujte)

  • Pravidelné setkávání se zaměřením na Cestu zvuku -  využité zvuků, hudby a technik relaxace k vlastní psychohygieně,odbourání stresu a napětí.(Pro bližší informace o termínu kontaktujte)

  • Putování a osobní rozvoj na cestě - Chceš se dozvědět něco nového o sobě, uvědomit si nové možnosti a směr další cesty? Urovnat si myšlenky a získat motivaci pro další kroky životem? Vyzkoušej travelcoaching a objev způsoby práce se sebou samým(samou) a s událostmi kolem Tebe. Travelcoaching propojuje osobní rozvoj a techniky koučování s cestováním. Přijďte si jej osvojit a vydejte se na cestu. V novém prostředí, kdy se ocitáte mimo realitu "všedních dní", je totiž mysl zpravidla otevřenější a uvolněnější. A nemusíš jezdit daleko. Stačí i blízké okolí. Místa realizace Praha - Divoká Šárka, Beroun, Řevnice, Brdy, jednotlivé úseky Zlaté stezky apod. Více info viz Naučme se(níže) nebo travelcoaching.cz