Co nabízím v rámci jednotlivých programů


Životní Koučink

Koučink je nástroj osobního rozvoje, který lze využít ke stabilizaci, zorientování se v tématu a k cestě za svými cíli, sny a životem v radosti. Nezaobírá se minulostí jako psychoterapie, nezajímá ho, proč daný problém vznikl. Cílíme na vnitřní zdroje a schopnosti klienta, které ho posunou a přenesou přes překážky. Kouč neradí, pouze správně klade otázky.

V případě potřeby jsem schopen využít kromě koučovacích nástrojů též další techniky jako mentoring, mediace, muzikoterapie a další.

Dlouhodobá spolupráce a individuální přístup efektivně povede Vaše kroky k vysněnému cíli v bezpečném prostředí.

Základní informace o klasickém sezení

Délka sezení 60-90 minut

Nejste si jisti, jestli Vám mohu pomoci? Objednejte si seznamovací setkání. Sejdeme se k rozhovoru, kde se vzájemně poznáme. Vysvětlím Vám způsob naší práce a uvedu Vás do koučinku prostřednictvím krátké ochutnávky koučování. Tato první půlhodina je nezávazná a zdarma.

Ceník a další informace naleznete zde

Průvodce na  Cestě

Na základě svých zkušeností nabízím průvodcování do rozličných míst naší planety za účelem poznání nejen daných míst, zdejších kultur, ale i sebe sama. Cesty za poznáním, spiritualitou a uvědoměním vedou různými směry.

Doprovázení na cestě po vybraných destinacích a propojení koučinku s cestou za poznáním.

V průběhu této cesty za pomoci vnějších i vnitřních vlivů, emocí, koučovacích a psychoterapeutických metod otevřete své oči a srdce novým směrům a poznáním.

Nabídka průvodce obsahujé různé možnosti sestavení programu (balíčky) k Vašemu plnému uspokojení.

Vyhledávané destinace v mé nabídce:

Indie, Ladak - Himálaj, Nepál, Afrika - Uganda, Irán, západní Kanada, Nový Zéland, Peru

Každá destinace je specifická a zaměřená odlišným způsobem.

Více informací naleznete zde.

Incentivní turistika

Podnětová neboli zážitková turistika slouží jako výborný motivační nástroj pro zaměstnance či klienty. Atraktivní cesta za poznáním stmelí a posílí tým i jedince. Je nutné oddělit pojem "incentivní" cesta od služební cesty. Obě cesty jsou plně financovány zaměstnavatelem. Při služební cestě má zaměstnanec za úkol plnit pracovní povinnosti. Při cestě incentivního charakteru se naopak vydává výhradně za odpočinkem nebo za poznáním. Je to též výtečný způsob, jak odměnit produktivní manažery.

Incentivu není dobré spojovat s teambuildingem. Ten se organizuje proto, aby se odhalila povaha, soudržnost a slabá místa týmu, přičemž pro samotné zaměstnance může být nakonec frustrující. Incentiva se naopak zaměřuje právě na komfort a pozitivní prožitek pracovníků a jako nástroj motivace je mnohem vhodnější.

Incentivní zájezdy mají nekonečné množství podob:

Od víkendové intenzivního tématického pobytu v tuzemsku, přes jízdu terénními auty po safari, plavbu v dřevěných kánoích po nejhlubším africkém jezeře nebo po dvoutýdenní putování na koních po himálajském pohoří. Svět je velký a možností spousta!

Více informací zde

Zážitková pedagogika

Programy pro širokou veřejnost (malé i velké) s cílem rozšířit povědomí o našich hranicích, možnostech a otevření se světu. Tato nabídka zahrnuje přednášky, projektové dny i víkendové a dlouhodobější pobyty a akce.

Tento program v součastné chvíli graficky zpracovávám pro web. V případě zájmu mě prosím kontaktujte pro bližší informace přímo.