Hluboký zážitek je odměnou, kterou si člověk bude navždy pamatovat.

Incentivní cesty


Intenzivní zážitek je nejen cílem, ale též společným jmenovatelem každé z důkladně připravených cest  Nehledejte katalogové zájezdy přes kopírák, každá cesta je originální, osobitá a přizpůsobená skupině. Cílem je vytvářet prvotřídní skupinové cesty na míru. Ať už se společně vydáme kamkoliv, vždy nabídnu profesionálně zorganizovanou akci. Čeká na vás neopakovatelný a veskrze pozitivní zážitek, který si všichni rádi uchovají hluboko v paměti.

Všechny organizované akce jsou přizpůsobeny aktuální situaci, požadavkům, možnostem klienta a účastníků. Cesty jsou kombinací různé doby trvání, vzdálenosti, fyzické a psychické náročnosti, absolvovaných aktivit, zvolených ročních období a dopravních prostředků.

Destinace které nejčastěji navštěvuji:

Indie ,Himálaj, Uganda, Peru, Etiopie, Irán, Nepál, Kanada, Nový Zéland.

Projíždět himálaje na koních, safari v jeepu, sbírat kávu v Ugandě, čaj v Indii, stát se učitelem afrických dětí, stavitelem himálajských mohyl, projíždět na mořském kajaku podél kanadského pobřeží, napříč kanadskými jezery, obklopeni divočinou, užívat si tepla a serfování  v indické Goe, zímních radovánek v Himálaji, navštívit kráter aktivní sopky, v rovníkové Africe,putovat oblastí na základě herního  scénářena a prožívat svůj dobrodružný příběh,nebo si jen užívat západu slunce za zpěvu a hraní kytary na místech která si ani nedovedete představit. Mnoho dalšího skýtá svět kolem nás. Každá z cest je složena z vícero aktivit, každá je něčím originální..

V daných destinacích spolupracuji s ověřenými agenturami, průvodci a podpůrným týmem. Vše se odvíjí podle náročnosti, početnosti skupiny a organizačních potřebách při konkrétních cestách.

Pro informace k tomuto programu mě prosím kontaktujte a při osobní schůzce probereme konkrétní požadavky, na jejíž základě obdržíte nabídku.