Co nabízím v rámci jednotlivých programů


Životní Koučink

Koučink je nástroj osobního rozvoje, který lze využít ke stabilizaci, zorientování se v tématu a k cestě za svými cíli, sny a životem v radosti. Nezaobírá se minulostí jako psychoterapie, nezajímá ho, proč daný problém vznikl. Cílíme na vnitřní zdroje a schopnosti klienta, které ho posunou a přenesou přes překážky. Kouč neradí, pouze správně klade otázky.

V případě potřeby jsem schopen využít kromě koučovacích nástrojů též další techniky jako mentoring, mediace, muzikoterapie a další.

Dlouhodobá spolupráce a individuální přístup efektivně povede Vaše kroky k vysněnému cíli v bezpečném prostředí.

Základní informace o klasickém sezení

Délka sezení 60-90 minut

Nejste si jisti, jestli Vám mohu pomoci? Objednejte si seznamovací setkání. Sejdeme se k rozhovoru, kde se vzájemně poznáme. Vysvětlím Vám způsob naší práce a uvedu Vás do koučinku prostřednictvím krátké ochutnávky koučování. Tato první půlhodina je nezávazná a zdarma.

Ceník a další informace naleznete zde

Průvodce na  Cestě

Na základě svých zkušeností nabízím průvodcování do rozličných míst naší planety za účelem poznání nejen daných míst, zdejších kultur, ale i sebe sama. Cesty za poznáním, spiritualitou a uvědoměním vedou různými směry.

Doprovázení na cestě po vybraných destinacích a propojení koučinku s cestou za poznáním.

V průběhu této cesty za pomoci vnějších i vnitřních vlivů, emocí, koučovacích a psychoterapeutických metod otevřete své oči a srdce novým směrům a poznáním.

Nabídka průvodce obsahujé různé možnosti sestavení programu (balíčky) k Vašemu plnému uspokojení.

Vyhledávané destinace v mé nabídce:

Indie, Ladak - Himálaj, Nepál, Afrika - Uganda, Irán, západní Kanada, Nový Zéland, Peru

Každá destinace je specifická a zaměřená odlišným způsobem.

Více informací naleznete zde na www.travelcoaching.cz