Himálajské putování

Rozpočet


Celkový odhad:  42 000 - 45 000,- Kč


Letenka: 17 000- 20 000,- (podle termínu, nákup do konce ledna)

Záloha: 9 000,- Kč (platba do konce ledna, z toho je 5 000,-Kč je honorář za průvodcovské služby) Vystavuji fakturu na požádání. V případě platby v hotovosti vystavím též příjmový doklad.

Na místě do společného fondu: 16 000,-Kč (Dovézt do Ladaku v dolarech)

Cena zahrnuje ubytování po celou dobu pobytu, stravu na treku, vstupy, poplatky a permity (Stock Kangri, Nubra, Markha,) taxi, jeepy, koně, místního průvodce a kuchaře po dobu 13 dní, pronájem horolezecké vybavení (mačky a cepín)

V případě, že se někdo rozhodne nejít na Stock Kangri (vrchol), bude mu na místě vrácena částka, za permit a pronájem vybavení, ze společného fondu. Stejně tak se poníží částka v případě dovezení vlastního vybavení(cepín, mačky). Rozhodnutí o výstupu na vrchol Stok Kangri je třeba udělat před zaplacením permitu, tedy v prvních dnech po příjezdu do Lehu. Pro účastníky, kteří se rozhodnou nejít na vrchol, bude připraven náhradní výlet v den výstupu.

Cena nezahrnuje jídlo mimo treky, poplatek za víza a pojištění.

Víza : 1000,- (50 dolarů)

Storno podmínky: Pokud se stane nečekaná událost, zdravotní komplikace, otěhotnění apod. Je to vše o domluvě. Pokud je to v dostatečném předstihu, tedy více jak měsíc před odjezdem, strhne se ze zálohy již uhrazené rezervační poplatky hotelů, dopravy a případné další vniklé náklady. Pokud je to méně jak měsíc před odjezdem, počítejte 5000,- jako nevratnou část. V případě, že najdete za sebe náhradu, záloha Vám bude vrácena celá.

Očkování není povinné, dle vlastního uvážení- doporučená žloutenka A,B.