Kde je cesta, je i průvodce!

Vaše Cesta nezačíná dnem odjezdu. Začíná okamžikem rozhodnutí. 

Cestovat znamená opustit zónu komfortu. K opuštění zóny komfortu je potřeba odvaha. K nalezení odvahy a správného směru před cestou i v průběhu Vaší cesty Vám mohu pomoci já. Již po několik let organizuji zážitkové cesty do rozličných destinací. Naleznete ve mě oporu coby průvodce, partnera a spolucestovatele. Budeme spolu sdílet chvíle radosti, okouzlení, ale i těžkosti a strasti těchto míst a kultur. Ale nebojte, právě proto jedu s Vámi! Pomohu Vám překonat nesnáze a dojdeme společně k cíli. V klientské zóně naleznete mnoho užitečných rad, článku a doporučení. Před cestou uspořádáme několik osobních setkání, kdy se připravíme na naši společnou cestu a seznámíme se ve skupině. Můžete též využít možnosti přidat se k dalším akcím pořádaným pro klienty, (Hory v zimě v létě, pobyty v přírodě, na vodě i na skalách, kulturní akce a setkání) 

Nabízené cesty

Malý Tibet 

Aktuálně otevřeno!

Termíny srpen 2019


Prožitková cesta indickou Himálají, destinací zvanou též Malý Tibet. Krajina vysokých hor vás postaví před základní otázky existence člověka. Velikost a majestátnost hor vnáší úctu do naší mysli a pokoru do našeho srdce. Setkání s místní kulturou a filozofií je více než působivé a otevře vám nové náhledy na vlastní život.

Více informací o termínech, cenách a itineráři v klientské sekci nebo na požádání.

Srpen 2019  - Otevřeno (8 osob)


Uganda

Termín Leden 2019


Navštívíme úžasná zákoutí Rovníkové Afriky. Poznáme zelené rovníkové pralesy plné zvěře, rostlin, vzácných goril i měsíční krajinu činných sopek. Tato intenzivní cesta vás postaví před realitu a základní principy lidské podstaty. Dostanete možnost nahlédnout pod pokličku afrického života, radosti i strasti jeho bytí a můžete nabídnout svoji pomoc při některém z rozvojových projektů například několikadenní pomoci ve škole, při práci na poli nebo stavbě obydlí.

Bližší informace zde

Leden 2019 - Otevřeno (5 -10 osob)

Koučink na cestě

Pro své klienty z řad koučinku nabízím závěrečnou cestu do netradiční destinace. Pokud má být životní změna efektivní a trvalá, je třeba ji prožít s odstupem a z netradičního pohledu, až nadhledu. Více v klientské sekci.

Nejste klientem a máte zájem o tuto formu spolupráce a cestování? Kontaktujte mne pro více podrobností.

Západní Kanada

Nový Zéland


Zimní Himálaj Čadar

Únor 2019 - Otevřeno (5 osob)

Indie

Irán

Zážitkové pobyty Evropské destinace

ONLINE REZERVACE LETENEK
Místo odletu:
Místo příletu:
Datum odletu: (DD.MM.RRRR)
Datum návratu: (DD.MM.RRRR)