Zde můžete vložit Váš názor a hodnocení

Děkuji za Vaše hodnocení proběhlé akce a sdílení Vaší zkušenosti na těchto stránkách s ostatními.

V případě Vaší spokojenosti prosím šiřte můj kontatkt a odkaz na tento web dále.

V případě nespokojenosti, připomínek, či stížností obraťte se co nejdříve na mne.

Děkuji za Váš čas.

Štěpán Pastula

Vaše reference

Datum: 11.12.2015

Vložil: Mgr.Petra Tůmová, Plzeň

Titulek: Přednáška o Sluneční škole

Chtěla bych touto cestou ještě jednou moc poděkovat Štěpánu Pastulovi za přednášky na naší škole. Skvěle přizpůsobil své povídání věku malých posluchačů (hlavně 3.-5.třídy)a vyprávěl především o životě jejich vrstevníků ve Sluneční škole v severoindickém Himaláji. A právě díky tomu měly děti možnost poznat odlišnost kultury a života v tak jiném světě... a ještě i mnohem víc. Kromě vlastních zážitků,poutavého povídání,promítaných krásných fotografií a zajímavých videí, přinesl i několik předmětů na ukázku a odpovídal žákům na vše,co je zajímalo. Když jsme si následně ve třídě s ´mými´ čtvrťáky sdělovali své dojmy a já slyšela jejich názory, jak do hloubky se dokázali zamyslet nad spoustou věcí, stylem života "jinde" i svým, hodnotami,... zkrátka to celé bylo velkým přínosem pro děti i mě. A přimlouvám se, aby měl Štěpán Pastula takových přednášek více.

Datum: 11.12.2015

Vložil: 13 zš Brno

Titulek: O Škole v Himálaji

Dobrý den, posílám odkaz na naše stránky kde jsme o Vaší akci napsali.
http://www.zshoracke.org/drupal6/node/1186

Datum: 24.08.2016

Vložil: Hana Hoblíková, ZŠ Tymákov

Titulek: Kanada, Indie, Afrika

Blíží se nový školní rok. Moc se s dětmi těšíme, až se pan Štěpán Pastula vrátí z cest. Naši školu už navštívil celkem 3x. Poprvé nás moc příjemně překvapil přednáškou o Kanadě. Děti milují příběhy z divoké přírody, hlavně život zvířat. Na další přednášku si přivezl spoustu zážitků až z daleké exotické Indie. Děti Štěpánovo vyprávění a promítání moc baví. Zatím poslední přednáška tohoto skvělého cestovatele nás zavedla až do rovníkové Afriky za zvířaty a za lidmi, kteří tam žijí. Pan Pastula má velký dar, vtáhnout posluchače do vyprávění o zemích, které navštívil. Vždy děti naučí nějakou písničku a přinese na ukázku spoustu suvenýrů. Určitě se domluvíme na další návštěvě naší školy. Moc děkuji za to, že jsme pana Štěpána Pastulu poznali.

Datum: 13.10.2016

Vložil: Vilma

Titulek: Putování do Ladaku 3.9-20.9

Jsem ráda že jsem neuhnula a na cestu se vydala. Děkuji vám dvěma že jste se mnou měli trpělivost a že vše bylo zařízené tak že kdo měl nějaké problémy tak mohl někde zůstat nebo jet na koni nebo si to prostě nějak ulehčit, a že po náročných částech cesty byl vždy jeden nebo dva méně náročné dny.

Co se mnou cesta udělala ještě úplně nevím...co vím je že ze mě spadnul ten stres který jsem měla před cestou (částečně i díky práci kde mi to dalo dost zabrat abych mohla odjet na tak dlouho). Po návratu se dostavil vnitřní klid. Sice ho část mezitím už stihla zase zmizet, ale část ho pořád zůstává...Větší pocit vnitřní síly, že když jsem zvládla tohle tak zvládnu i ty další věci co mě čekají. Pocit že jsem ukázala zač je toho loket mojí horolezecké rodince (ano, je to velmi přízemní, ale co už...). Pocit že jako co tady všichni řeší za blbosti když támhle v Ladakhu musí lidé řešit jestli vůbec přežijí zimu.

Přidat nový příspěvek