Workshopy a akce "na klíč"

Podpora a pomoc při realizaci cesty do zahraničí pro skupiny i jednotlivce.  Školení, organizace cvičných i ostrých expedic pro školy se zaměřením na Českou republiku, Slovensko, Polsko, Indii, Ladakh - Malý Tibet, Nepál, Ugandu, Kanadu, USA, Francii, Čínu, Nový Zéland a další. Příprava speciálně zaměřených výcvikových výkendů.

Další organizované akce:

  • Poznejme sílu zvuku (muzikoterapie,workshop)

Zvuk jako takový má neuvěřitelný dopad na vše kolem nás a některé z východních medicín a náboženství využívají jeho vlivu jak na tělo, tak na ducha. Vysvětlíme si tyto účinky. Naučíme se hrát na tibetskou zpívající misku, která hraje velkou roli v tibetské medicíně a v buddhismu. Okusíme indickou flétnu Bansuri, jež je jedním z nejstarších nástrojů Indie. Navštívíme v průběhu vyprávění zajímavá místa severní Indie a vysvětlíme si účinky manter. V druhé části vyrazíme na cestu prostřednictvím písní z různých částí světa, různých kultur a za pomoci chantingu poznáme pozitivní dopad zpěvu na nás samotné.

  • Poznej Afriku, humanitární a rozvojová pomoc na starém kontinentě (workshop)

Den se skládá z několika přednášek různých přednášejících, účastníků různých humanitárních misí a projektů v Africe. Setkání a beseda s domorodým obyvatelem a beseda s ním. Workshopy taneční, bubenické, vaření a ochutnávání tradičních pochutin. Zpěv afrických písní.

Do akce je zapojeno přibližně 5 osob. Délka trvání cca 6-8h.

  • Ze života severoamerických indiánů (workshop)

Přiblížení kultury, zvyků, spirituality, šamanské bubny, rituály a společně vytvářená hudba. V případě zajištění venkovního prostoru střelba z tradičních indiánských luků a výuka dalších indiánských dovedností.

 

Do akce jsou zapojeny tři osoby. Délka trvání cca 4-5h.

  • Ochutnávka Indie (workshop)

Obdobně jako u Afriky, i zde se den skládá z několika přednášek různých lektorů spojených s Indií. Workshopy taneční, hudební, pohybové(joga) a výtvarné, vaření nebo jen ochutnávka tradičních pochutin.

Do akce je zapojeno přibližně 5 osob. Délka trvání cca 4-6h.

  • Bubenický workshop 

Dvouhodinové posezení s bubny a perkusními nástroji. Každý může nalézt svůj vlastní rytmus a propojit ho s ostatními         prostřednictvím bubenického kruhu vedeného profesionálním lektorem.

  • Workshopy zaměřené na humanitární a rozvojovou pomoc, rozvoje osobnosti a další

 

Dále pak nabízím realizaci akce na klíč pro firmy, skupiny i jednotlice.

(Teambuildingy, rauty, konzerty, zábavné programy, festivaly, realizace výstav a jiné kulturní akce)