Rodinné Konstelace - Plzeň

14.02.2016 09:30

PLZEŇ             neděle 14.2.2016

Jednodenní seminář v PLZNI. Možnost podívat se do hloubky na své osobní téma, přivítat změny, nechat odejít staré, propojit se s novými postoji, uvidět dosud skryté souvislosti. Ve svátek Valentýna, s podporou pro vztahy Vodnářské doby.
 

 


Co seminář účastníkům přináší:

Možnost podívat se do hloubky na své téma – zdravotní, partnerské, rodinné, pracovní. Uvidět obrazy svého vlastního nitra i širších souvislostí z rodu. Uzdravení situací a postojů. Pocítění SÍLY svého rodu. Podporu pro změny v životě. Úlevu, radost, novou energii, uzemnění, odpuštění, léčení, rozšíření vědomí, větší citlivost, změnu myšlení, vystoupení ze starých vzorců…

 

Rodinné konstelace a pohyby duše umožňují v kruhu lidí nahlédnout do nitra člověka a uzdravit to, co jsme podvědomě doteď neviděli. Přijetím pravdy obrazu konstelace se potom i v životě proměňují nespokojenosti, nemoci a vztahy. Konstelace odhalují vlivy skrytých sil v našich rodinných systémech a tvoří prostor pro znovunalezení síly. Budeme se zabývat osobními tématy, která si donesou sami účastníci. Přijít může kdokoliv s odvahou podívat se na své téma až do rodových souvislostí. Přijít může i kdokoli bez „svého“ tématu podpořit kruh a vidět. Včas přihlášení účastníci budou mít prostor pro vlastní konstelaci. Dostanete bližší informace o platbě a jak se na jednodenní seminář připravit.

 

Lektorka: Mgr. Markéta Černocká

 

Kdy a kde: neděle 14. února 2016, od 9:30 do 19h
v domě Antonína Koláře, U Dráhy 17, Plzeň


Cena: 1.000 Kč/ bez vlastní konstelace 500 Kč

Organizace a přihlášky: Štěpán Pastula, steve.p25@gmail.com, 606 896 548


www.praminky.cz   www.stepas.cz