Učit se, sdílet a společně tvořit...

Zážitková pedagogika

V této sekci naleznete programy, které pořádám pro školy a veřejnost. V případě, že nenaleznete to, co hledáte, neváhejte mě kontaktovat. Ne všechno se vejde na tento web. Například projektové dny přizpůsobuji a vznikají tak v originální formě spoluvytvářené se školou, jednotlivými učiteli nebo studenty.    

Pořádané akce

Letem světem na školách - program pro děti a mládež - Poznej a prožij

Jedná se o program pro děti a mládež ve věku 8+ (u mladších je vyžadována přítomnost rodiče)  zaměřený na poznávání nových kultur, vzdálených míst a jejich specifik. Program je připraven hravou formou pod vedením profesionálních lektorů, kteří skrze různé techniky provedou účastníky danou oblastí (interaktivní divadlo, malování, hraní na bubny, projekce, tanec, zpěv a další). Účastnit se může každý včas registrovaný. Registrace probíhá prostřednictvím formuláře.  Je možné se účastnit jednotlivých termínů s registrací zvlášť nebo využít zvýhodněné nabídky za celý blok.

Cena pro dítě je 100,- za odpolední program

Pro zvýhodněnou nabídku více programů prosím kontaktujte.

V případě neúčasti na registrovaném termínu je možné po  domluvě nahradit termín v jiný den a u jiného bloku podle výběru.

Účast rodičů nebo jiného doprovodu na programu je vítána, ale není nutná u dětí starších 8 let. V případě dotazu se obraťte na organizátory. Kontakt

Fotografie z proběhlých akcí průběžně aktualizovány na tomto odkazu.


Aktuálně není vypsaný žádný termín Letem světem na školách

 

Projekt je realizován za finanční podpory statutárního města Plzeň.